Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej


Ambasada Ukrainy w Polsce: Ukraina potrzebuje sił powietrznych i broni atakującej, a ukraińskie siły zbrojne i ludzie ochronią siebie i Europę!


Armia rosyjska na zawsze była w historii jako najbardziej barbarzyńska i nieludzka na świecie. Zastraszone zabijanie cywilów, niszczenie dzielnic mieszkalnych i infrastruktury cywilnej, używanie broni zabronionej to skandaliczne, barbarzyńskie działania, które sprawiły, że państwo rosyjskie stało się źródłem zła O tym dzisiaj podczas codziennego briefingu przemawia prelegentka Centrum Mediów Kryzysowych pod Ambasadą Ukrainy w Polsce Julia Borodíj
Więcej 👉🏻 🌐 https://poland.mfa.gov.ua/…/posolstvo-ukrayini-v…
Ambasada Ukrainy w Polsce: Ukraina potrzebuje obrony powietrznej i broni ofensywnej, a ukraińskie siły zbrojne i ludzie będą bronić siebie i Europy!
Armia rosyjska na zawsze zostanie w historii jako najbardziej barbarzyńska i nieludzka armia na świecie. Celowo zabijać cywilów, niszczyć mieszkania, infrastrukturę cywilną, używać broni zakazanej przez międzynarodowe konwencje — są to brutalne, okrutne działania, które stały się źródłem absolutnego zła państwa rosyjskiego dla przyszłych pokoleń. O tym dziś podczas briefingu powiedziała Juliia Borodii, rzeczniczka Centrum Media Kryzysowych przy Ambasadzie Ukrainy w Polsce.
Dowiedz się więcej 👇🏻

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *